See other templatesSee other templates

سکوبندی یکطرفه

سکوبندی یکطرفه

سکوبندی  آزمایشگاهی از نوع يکطـرفه ( کنار ديوار ) به عـرض 60 تا 90 سانتيمتـر و ارتفـاع حداکثـر 90 سانتيمتـر  ساخته شده از اسکلت پروفيل فلزي استاندارد به سطح مقطع 30×30 يا 30×50 ميليمتر  پوشیده شده با رنگ الکترواستاتيک پودری که بصورت پايه و کلاف هاي پيش ساخته در محل مونتــاژ مي گردد .

کمدبندي و جاپاي اين سکّو بصورت يک درميان کار مي شود که کمد آن بصورت يک درب و يک کشو و یک طبقه بابعاد تقريبي نهايي بعرض ( طول کاري ) 45 تا 50 و عمق 45 تا 55 و ارتفاع 65 تا 75 سانتيمتر که با جاپاهاي 65 تا 85 سانتيمتري خواهد بود که بدنه های جانبی و کف و طبقات MDF دورو ملامينه به ضخامت 16 ميليمتر و دربهاي Postformed  ساخته و در محل بصورت پيش ساخته بر اسکلت نصب مي گردد بطوريکه فاصله کف کمد تا سطح زمين ، امکان شستشوي سالن را فراهم مي نمايد . ريل و لولا و يراق آلات اين کمدها از بهترين جنس ها انتخاب میشود که انتخاب آن به عهده خریدار میباشد

رويه اين سکّو از سراميک  ویژه لابراتوارهای پیشرفته و حساس ، مانند آزمایشگاه های بسیار خطر پذیر شیشه و کانیها و یا آزمایشگاه های با کاربردهای شیمیایی ، بیوشیمی ، بیولوژیک ، صنایع بـزرگ و استراتژیـک که از clay بـا ترکیبات خاص در 1250 درجـه سانتیگـراد  ویتریفایـد  شـده و بصـورت پانـل هـای بـزرگ یکپـارچـه دارای ضخامـت حداقل دو سانتیمتـر و بـدون تابیدگی  ، جهـت رویـه میز وسکوهای آزمایشگاهی به کار برده میشود.

این سرامیکـها ضد خوردگـی بوده و در مقابل حلالـهای آلی ، اسیـدهای قوی ( بجز اسـید هیدروفلوریک) و همچنیــن قلیایـی هـا ( بازها و ....... ) و نیز در برابـر خراش ، تراشیدن و سایش ( باستثنای کاربوراندم ) مقاوم است و بهمین علت هیچگاه نیاز به تعمیرات نخواهد داشت و همواره مانند روز اول بکارگیری ، زیبا بنظرمیرسد. این سرامیک ها بصورت پانل های یکپارچه بزرگ ( حداقل ابعاد هر پانل 120×150 و با ضخامـت دو سانتیمتر) در برابر شعله و حـرارت تا 1200 درجـه سانتیگـراد مقاومـت داشتـه و در عین حال بـا حداکثر جذب آب 0/005 درصد  ( 0/005%) که بسیـار بالاتر از استانداردهـای تعیین و تعریـف شده است و در مقابل باکتریهای و همچنین نم و رطوبت نیز کاملاً مقاوم است که طول عمر بسیـار بالا  (مادام العمری ) را برای این سرامیکها باعث میشود . این خواص باعث سادگی درعاری و تمیز نمودن سطح سرامیک از وجود آلودگیها و باکتریها و نتایج آزمایشها می شود که عایق بودن و مقاومـت در برابر اشعه  UVرا نیز باید بآن اضافه نمود.

این سرامیک ها نیاز به هیچگونـه زیـرسـازی ( مانند MDF و یـا مشابـه آن ) نـدارد و کاملاً سلامتـی انسان و محیط آزمایشگاه و محیط زیست تامین میگردد. استانداردهای DIN28062 و DIN12915 در تولید این سرامیک ها رعایت شده ، ضمـن آنکه تست عـدم وجـود خواص رادیواکتیـوی در زمـان بکارگیـری مواد اولیــه ، همواره انجام میشـود ( یک عمـل استثنایـی بالاتر از استانداردها ) کـه در حقیقت حافظ سلامتــی پرسنـل آزمایشـگاه در طـول سالهای کاری آنان است (کـه ممکـن است در دراز مدت، اثرات نامطلـوب داشتـه باشد) . سادگـی کاربـرد این سرامیـکها در آزمایشـگاهها بعلـت بزرگ بودن پانل ها ( حداقل بابعاد 120×150 و ضخامت دو سانتیمتـر ، باستثنـای قطعات انتهایی کار که فضای سالن ایجاب مینماید ) باعث ایجاد درز کمتر میگـردد کـه ضمـن ایجـاد زیبایـی و ایمنـی بیشتـر ، جابجایی احتمالی میزبندیها را بعد از سالهای سال نیز اقتصادی و باصرفه مینماید .
اندازه رویه این سکوها از پانل های سرامیکی آزمایشگاهی با ضخامت دو سانتیمترو ابعاد حداقل120×75 سانتیمتری توصیه میشود ( برای عرض میـز 75 سانتیمتری ) و چنانچه عرض های کمتر یا بیشتر از 75 سانتیمتر مورد نظر باشد ، از سرامیکهای یکپارچه با حداکثر امکان ، بهره گیری خواهد شد و لبه های فرم دار و برجسته مخصوص جهت جلوگیری از ریزش مایعات و اجسام برروی آن تعبیه خواهد شد.

این سرامیک ها همواره با تمیز کردن مختصر ، همانند کیفیت روز اول ، خود را نشان خواهد داد ، ضمن آنکه سرمایه گذاری مطمئنی است و همواره حتی در جابجایی میز و سکو بندی ها ، قابل استفاده خواهد بود.
در صورت نياز ، رف ( شلف ) روي سکّو بصورت يک طبقه ساخته مي شود که محل عبور برخي از تأسيسات و عندالزوم نصب شیرآلات و پریزهای برق خواهد بود .
لوله کشي ها طبق سيستم پيشرفته مشابه JOHN GUEST در مقاومت ها و فشارهاي تعريف شده مطابق استانداردهاي NSF 51 & 61 و DIN 73378 & 74324 با اتصالات مربوط اجرا  مي گردد و لوله کشي هاي فاضلاب آن اجباراً بر اساس تمام شده کار تأسيسات ساختمان اجرا خواهد شد ( پلي اتيلن ، PVC ، ... ) که چنانچه تأسيسات ساختمان اجرا نگرديده است ، پيشنهاد اين شرکت براي کل سيستم از نوع پلي اتيلن جوشي مجهز به دريچه بازديد ( تخليه ) ميباشد.
اين سکّـو بـا کليه لوله کشـي ها و کابل کشـي هاي لازم بصورت آماده نصب شيرآلات ، پريزهاي برق و سينک ها تحويـل مي گردد .
توجه : ( کليه اتصالات محل نصب شيرآلات از نوع برنج تراش خورده از شمش ميباشند و بصورت ریختگی نخواهند بود ) .
در صورت نياز به انجام کارهاي اضافي مانند نصب شيرآلات قطع سريع ( يا مشابه ) و ساير لوازم کنترلي در داخل ميزها و ياکليدهاي مينياتوري ، تابلوي برق و ... صرفاً با پرداخت هزينه مصالح توسط خريدار ، بصورت رايگان توسط اين شرکت انجام پذير است

گالری تصاویر

میز یکطرفه رویه سنگ گراتیت


رویه سنگ گرانیت


منوی محصولات

Menu

آمار بازدید

امروز13
دیروز28
این هفته41
این ماه152
مجموع85466

آی پی بازدیدکنندگان : 34.204.202.44
Unknown ? Unknown Tue 07 Apr 2020 16:46 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا
Go to top